Wispotter Güvenli mi

wispotter Güvenli mi? 

Wispotter, halka açık hizmet veren kafe, kütüphane, restoran, park, alışveriş merkezi, havaalanı, otobüs terminali, müze gibi mekanlarda müşterilerin ve ziyaretçilerin ücretsiz şekilde kablosuz internet hizmetine ulaşmasını sağlamanın bir yoludur. Wispotter, daha az bütçe ve daha az yasal sorumluluk ile işletme sahiplerinin ücretsiz internet hizmeti sunması için geliştirilmiştir. Kısaca Wispotter hızlı ve etkili bir internet sağlayıcısı platformudur.   

Wispotter hizmetini sunan işletmelerin müşterileri ve ziyaretçileri, internete bağlanmak için kendi bilgileri oturum açmalıdırlar. Bu durum birçok kişiyi düşündürmekte ve akıllara Wispotter uygulamasının güvenilir bir platform olup olmadığı sorusunu getirmektedir. Sıklıkla sorulan bu sorunun cevabın gelin birlikte inceleyelim. 

Wispotter İle İnternete Bağlanmak Güvenilir Bir Yöntem mi? 

Wispotter, bugün 7,2 milyon kişi tarafından kullanılan ve her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmayı başaran bir internet sağlama platformudur. Son verilere göre sadece bu ay içinde Wispotter kullanıcıları arasına 35 bin yeni kişi katılmıştır. Oldukça popüler olan Wispotter, hizmet verdiği ülkelerin yasalarına tamamen uymakta ve yasal sorumluluk alarak işletmeleri bu yükümlülükten kurtarmaktadır.  

Wispotter, hizmetlerinde en yeni altyapı hizmetlerini kullanmaktadır ve alt yapısını her daim güvenilir tutmaktadır.  Wispotter güncel teknolojik gelişmelerden faydalanarak faaliyetlerini her daim kabul gören sektör standartlarına ve güncel yasaya uygun tutmakta, bu doğrultuda çalışmalar yapmaktadır. Kullanıcılarına maksimum güvenlikte sınırsız internet erişimi sağlayan Wispotter, hem işletmeler hem de bu işletmeleri ziyaret eden misafirler için verimli bir çözümdür. 

  • Wispotter cep telefonu numarama neden ihtiyaç duyuyor? 

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) yayınlamış bulunduğu ilkelere uygun hareket eden Wispotter, BTK’nın belirlediği kurallara uygun olarak internet erişimi hizmeti vermektedir. Bu yüzden de üyelik kaydı sırasında BTK yönergesine uygun olarak kullanıcılardan cep telefonu numarası gibi bilgiler istenmektedir. Bu, internet ortamında işlenmesi muhtemel olan belirli suçların gerçekten işlenmesi durumunda siber suçluyu bulmak ve yasaları yerine getirmek için bilinmesi gereken temel bir bilgidir.  

 Toparlamak gerekirse, ortak internet kullanımına sahip olan tüm ağlar, kullanıcıları için meydana gelebilecek bazı riskleri de beraberinde getirmektedir. Wispotter, ortak ağlar içerisinde güvenilir bir yöntem olarak öne çıkmaktadır. 

 

Hiç yorum yok.

Yorum Yaz

e-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. (*) ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur

Ad & Soyad*
E-Posta*
Websiteniz