Windows 10 Kasım 2019 Güncellemesi Üzmeye Devam Ediyor

Windows 10 Kasım 2019 güncellemesi kullanıcıları üzmeye devam ediyor. Kullanıcılar forumlardan ve sosyal medya hesaplarından son güncellemeye dair yaşadıkları sorunları paylaştılar. Bu sorunlardan birisi de antivirüs programlarının eski sürümlerinin yüklenirken meydana gelen hatalar.

İlginizi Çekebilir: Sanal PC Kurulumu Nasıl Yapılır?

Hız artışı ve daha az sorun yaşanan bir işletim sistemi için güncelleme yapan kullanıcılar vaatlerin yerine getirilmediğini iddia ettiler.

Güncellemeden Sonra Antivirüs Programlarının Çalışmaması

Kullanıcıların ilk yaşadığı sorun kurulum aşamasında oldu. Microsoft bu sorunu kabullendi ve çözümünü hemen kullanıcıları ile paylaştı. Windows 10 kurulum hatası ile ilgili çözümü buradan inceleyebilirsiniz.

Yaşanan diğer bir önemli sorun ise antivirüs programlarının eski sürümlerinin çalışmaması. Eğer eski sürüm AVG veya Avast antivirüs programı kurmak istiyorsanız şuan için mümkün değil. Microsoft bu hatayı düzeltene kadar sorun devam edecektir.

Kullanıcıların bildirdiği sorunların arasında Dosya Gezgini arama bölümünün problemli çalışması yer alıyor. Dosya gezgininde arama yapılmaya çalışıldığında bazen arama bölümünün açılmadığı söyleniyor.

Bunun yanı sıra kullanıcılar Microsoft’un vaadi olan işlemci hız artışı için, herhangi bir hız artışı yaşanmadığı yönünde birçok paylaşımda bulundular.

Microsoft her sorununun varlığını kabul etmediği için Windows 10 Kasım 2019 güncellemesi hatalarının ne zaman çözüme kavuşacağı da bilinmiyor.

2 yorum

mahmut çevik

Haziran 9, 2020

windows 10 gerçekten çok boş bir işletim sistemi.

Orijinal Windows

Haziran 14, 2020

Kesinlikle, evet. :)

Yorum Yaz

e-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. (*) ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur

Ad & Soyad*
E-Posta*
Websiteniz