Bilgisayardan Youtube Video İndirme Programı

Bilgisayardan Youtube video indirme programı 4K Video Downloader sayesinde, Youtube videolarını sürükle bırak yöntemi ile .MP4 video formatında hızlıca indirin.

Bilgisayardan Youtube Video Nasıl İndirilir?

Youtube videolarını indirmenin onlarca yöntemi bulunmakta. Youtube videolarını indirmek amacıyla geliştirilmiş web siteleri, Windows 10 programları veya mobil uygulamalar tercih edilebilir. 

Biz masaüstü platformunda video indirmenizi sağlayan 4K Video Downloader programının nasıl kullanılacağından bahsettik. Bu program macOS, Ubuntu ve Windows işletim sistemleri üzerinde çalışmakta.

4K Video Downloader Programı Kurulum

İlk önce programa ulaşmak için bu adrese gidin. Eğer Windows 10 kullanıyorsanız Portable sürümünü indirip, .zip dosyası içerisindeki klasörü masaüstüne çıkartın. Bu sayede kurulum yapmadan programa hızlıca erişebilirsiniz. Klasör içerisindeki 4kvideodownloader.exe adlı uygulama açın.

Kolay Youtube Video İndirme Programı

Youtube video indirme programı açıldıktan sonra indirmek istediğiniz Youtube videosunun URL’sini kopyalayın ve ardından programa geçiş yapıp üst menüdeki Link Yapıştır butonuna tıklayın.

Youtubedan Video İndirme
 

Program videoyu indirmeye hazırlayıp ardından, youtube videosunu hangi dizine indireceğinizi ve hangi formatta indirmek istediğinizi soracaktır.

PC Youtube Video İndirme Programı

MP4 formatı dışında pek bir seçenek yer almadığı için MP4 formatını seçin ve indirmek istediğiniz kalite ve dizini seçtikten sonra İndir butonuna tıklayın.

MP4 Youtube Video İndirme

Bilgisayara youtube video indirme işlemi gerçekleşiyor.

Youtube Video İndirme

Windows 10 PC için youtube video indirme programı sorunsuz bir şekilde çalıştı, artık videoyu oynatma zamanı. İndirilen videonun üzerine sağ tıklayıp “Oynat” seçeneğine tıklayın.

Bilgisayardan Youtube Videosu Nasıl İndirilir

Youtube’dan bilgisayara video indirmek ve yüksek kalitede izlemek bu kadar basit. 

Bilgisayara video indirme programı 4K Video Downloader ile artık kopyaladığınız youtube videosunu birkaç tıkla virüssüz bir şekilde indirebilirsiniz.

Hiç yorum yok.

Yorum Yaz

e-posta adresiniz paylaşılmayacaktır. (*) ile belirtilen alanların doldurulması zorunludur

Ad & Soyad*
E-Posta*
Websiteniz